Planowane działania na luty

Idzie luty...

04.02.2016

Tłusty czwartek Będzie bardzo słodko i przyjemnie - wszystko o pączkach i faworkach zwiastujących koniec karnawału.

11.02.2016

godz. 16.00

Spotkanie z rodzicami naszych przedszkolaków. Spotkanie rozpocznie się zebraniem ogólnym o godzinie 16:00. Następnie nauczyciele w poszczególnych grupach przekażą wyniki obserwacji i diagnozy dzieci, a także podsumują półroczną pracę wychowawczo-dydaktyczną

12.02.2016

Walentynki - dzień przyjaźni i sympatii. Tego dnia nie zabraknie w naszym przedszkolu wesołej zabawy w gronie przyjaciół i kolegów.

15 - 28.02

Ferie zimowe

Tegoroczne ferie zimowe trwają od 15.02 – 28.02.2016r. Przedszkole w okresie ferii będzie czynne. W tych dniach nie ma dowozu autobusami szkolnymi.

Na dzięci czekają ciekawe zabawy pod hasłem "Ferie na wesoło"

Ferie na wesoło:

1. Dzień Piosenki Zimowej
  2. Dzień zabaw plastycznych
  3. Eksplozja barw - zabawy i doświadczenia chemiczne z kolorami (barwnikami spożywczymi, farbami, ice crachami)
  4. "Dziabągi"czyli filcowanie na sucho i mokro - zabawy z wełną czesankową, tworzenie biżuterii, maskotek z filcu.
  5. W krainie muzyki czyli Wesoła orkiestra, animacje i zabawy z instrumentami.
  6. Quiz zimowy - gra planszowa z zagadkami i zadaniami zręcznościowymi.
  7. W tanecznym rytmie - poznanie kilku stylów tańca (polka, cza-cza). tańce z pomponami i konkurs "You can dance"
  8. Olimpiada zimowa w przedszkolu - zabawy i konkurencje sportowe.
  9. Balonowe Zoo, nauka skręcania balonów, balonowe zabawy.
  10. Smok Szczepan i Stonoga Sabinka czyli jak pięknie mówić - gra planszowa z zabawkami ortofoncznymi i zagadkami logopedycznymi.