Dobra wiadomość dla Starszaków ! Nowy projekt!

Grupa III przystąpiły do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

Dzieci wraz z nauczycielem wybiorą  grupową maskotkę – Misia, który od marca 2019 r.odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. Misiowi zostanie nadane imię, a projekt zainauguruje czytanie w przedszkolu/ grupie przedszkolnej. Mis będzie także wędrował po domach dzieci. Zostanie wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpiszą tytuł utworu, który został przeczytany, a dzieci wykonają pamiątkowy rysunek lub odrysują swoją rączkę (praca w domu).  Kolejność wędrówki misia określi nauczyciel (losowa lub według dziennika). Serdecznie zapraszam wszystkich naszych Rodziców do włączenia się w czytelnictwo i dobrą zabawę !. W ramach projektu bedą odwiedzać nas goscie ze świata telewizji, MAC-Edukacji, gazety bliżej przedszkola!