2008-04-17 Teatrzyk Starszy brat

Teatrzyk „Starszy brat”

17 kwietnia 2008 roku mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie teatralne „Starszy brat” w wykonaniu artystów z Agencji Artystycznej „Paula”.
     Była to historia zajączka, który pewnego dnia został starszym bratem i czuł się z tego powodu bardzo nieszczęśliwy i opuszczony przez wszystkich. Mama nie miała czasu się z nim bawić a i obowiązków mu przybyło. Ale wszystko wkrótce miało się odmienić.... pewnego dnia siostra zajączka zachorowała a jedynym lekarstwem było smocze zioło. Brat bez wahania wyruszył na poszukiwanie zaczarowanej rośliny.
     A jakie przygody spotkały go po drodze? Zapytajcie dzieci, które z zapartym tchem śledziły podróż zajączka. Ja podpowiem tylko, że wszystko dobrze się skończyło! Dowiedzieliśmy się, że w życiu warto mieć przyjaciela, dobre serce i pomagać wszystkim, a kiedyś na pewno to zaprocentuje. Kłamstwo zaś wychodzi na jaw, a prawda zwycięża.
    W spektaklu wykorzystano piękne, kolorowe dekoracje, które zmieniały się w trakcie przedstawienia. Profesjonalnie przygotowane kukły, dobrze dobrana muzyka, ciekawe piosenki i podkłady muzyczne pozwoliły przeżyć dzieciom niezapomniane chwile.

2008-04-17 Teatrzyk Starszy brat  2008-04-17 Teatrzyk Starszy brat
2008-04-17 Teatrzyk Starszy brat