Wycieczka do pasieki

W dniu 09.09.2016 nasze przedszkolaki spotkały się z Panią Elżbietą Łukawską ,która z wielkim zapałem oprowadziła nas po pasiece .

Wycieczka do pasieki

Dzieci wysłuchały  opowieści na temat życia pszczół, ich zwyczajów, budowy, przydziału czynności. Zobaczyły żywe pszczoły pracujące w ulu, przyrządy służące do pracy w pasiece i pozyskiwania miodu, miały okazję do założenia ochronnego kapelusza i kombinezonu.

Wycieczka do pasieki

Na koniec spotkania . Pani Elżbieta obdarowała nas przepysznym miodem .Gorąco dziękujemy za poświęcony czas i wspaniałą lekcję poglądową.

Wycieczka do pasieki

Życzymy wielu sukcesów w pacy pszczelarskiej.

4 urodziny dziś obchodzi Szymon

4 urodziny dziś obchodzi Szymon - Przedszkole Charbrowo

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!
5 urodziny dziś obchodzi Nela

5 urodziny dziś obchodzi Nela - Przedszkole Charbrowo