Ogólnopolski Program Edukacyjny

Akademia Malucha Magazynu „Kubuś Puchatek"

16.12.2010 rok

Grupa I „Maluszki" wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Akademia Malucha Magazynu „Kubuś Puchatek". Celem programu było ułatwienie dzieciom startu w przedszkolu poprzez zabawę z ulubionymi bohaterami Stumilowego Lasu oraz przekazanie w przyjaznej formie podstawowych zasad dobrego zachowania, obowiązujących wszystkie przedszkolaki. Program realizowany był od października do grudnia 2010 r.
    W ramach programu wzięliśmy udział w konkursie plastycznym na plakat „Jestem wzorowym przedszkolakiem".

16.12.2010 Akademia Malucha Magazynu Kubusia Puchatka

Plakat miał na celu pokazanie, jakich zasad dobrego zachowania dzieci nauczyły się od przyjaciół ze Stumilowego Lasu w ramach Akademii Malucha. Cała grupa z wielkim zapałem i wysiłkiem, pod kierunkiem wychowawczyni Sabiny Godula, wykonała pracę konkursową.

16.12.2010 Akademia Malucha Magazynu Kubusia Puchatka

Do konkursu plastycznego, z całej Polski, nadesłano rekordową liczbę prawie 900 prac, z czego nagrodzono 6 miejsc. Niestety nie udało nam się zająć miejsca.
    Na zakończenie projektu dzieci otrzymały dyplom „wzorowego przedszkolaka" oraz upominek w postaci jednego z numerów Magazynu „Kubuś Puchatek" z prezentem.