Wizyta w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku

8.10.2010 rok

Dnia 8.10.2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku odbył się dzień otwarty dla przedszkoli i szkół, w związku z reaktywacją budynku i zakończeniem prac remontowch.

Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do zwiedzania placówki, która oferuje dla nich sporo atrakcji. W sali widowiskowej obejrzeliśmy bajeczkę o Koziołku Matołku, zwiedziliśmy świetlicę i bibliotekę, rysowaliśmy swoje marzenia, a wszystko to w towarzystwie bajkowych postaci: Myszki Mini, Królowej Śniegu, Stracha na wróble.

Nowy ośrodek kultury zrobił na nas ogromne wrażenie! Pomieszczenia pięknie wyremontowane, aż się proszą, by odwiedzać to miejsce częściej.

Sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Wicku

8.10.2010 Wizyta w Gminnym Ośrodku Kultury w Wicku  8.10.2010 Wizyta w Gminnym Ośrodku Kultury w Wicku

Rysujemy nasze marzenia z Królową Śniegu

Zabawy z Myszką Mini