Przedstawienie Psotnica Reklamica

1.12.2011 rok

1 grudnia 2011 roku obejrzeliśmy spektakl kukiełkowy pt. Psotnica Reklamica, w którym wykorzystano profesjonalnie przygotowane kukły oraz piękne i kolorowe scenografie. W bajce wystąpiły postacie: Piesek, Kotek, Tomek, Mama, Tata, Zając, Smok, Psotnica Reklamica.

1.12.2011 Przedstawienie Psotnica Reklamica

Bajka opowiadała historię znudzonego chłopca, który nie potrafił docenić i odnaleźć prawdziwych przyjaciół, nie słuchał dobrych rad rodziców, przez co stał się bardzo łatwą zdobyczą Psotnicy Reklamicy. Ona wykorzystała naiwność  i znudzenie chłopca i zwabiła go do swojego złego i podstępnego świata. Tam oszustwami i kłamstwami próbowała zrobić z chłopca swojego niewolnika, aby ślepo wykonywał jej polecenia. Okazało się jednak, że prawdziwi przyjaciele, kot i pies nie pozostali bezczynni. Odnaleźli chłopca w strasznej i niebezpiecznej krainie Psotnicy, pokonali  złego Smoka sprzymierzeńca Psotnicy i  wszyscy razem wrócili do domu. Chłopiec dostał kilka dobrych rad, zrozumiał, że nie wszystko złoto co się świeci, a do realizacji  własnych marzeń trzeba dążyć, ale nie za wszelką cenę.

1.12.2011 Przedstawienie Psotnica Reklamica

Mamy nadzieje, że dzieci po obejrzeniu przedstawienia wyciągną z niego kilka dobrych życiowych rad i zniechęcą do częstego oglądania  telewizji.