11.10.2012r. Przedstawienie teatralne pt. "3 x Królewna, 3 x Smok" w GOKiS w Wicku

Przedstawienie teatralne pt.:"3 x Krolewna, 3 x Smok"

w GOKiS w Wicku

11.10.2012r.

Dzieci z naszego przedszkola ( gr.II i III ) w czwartkowe popołudnie przyjęły zaproszenie na spektakl teatralny z Białegostoku pt.: "3 x Królewna, 3 x Smok" w wykonaniu aktorów z Firmy Atrybut.

11.10.2012r. Przedstawienie teatralne pt.

Przedstawienie przeznaczone było dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Aktorzy opowiadali trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają sie tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość.

Aktorzy wykorzystali różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalkę trikową.

11.10.2012r. Przedstawienie teatralne pt. 11.10.2012r. Przedstawienie teatralne pt.

Miny dzieci wskazują na to, że spektakl bardzo im sie podobał.