01.06.2015 Dzień Dziecka na sportowo

Ostatnie wszystkie ważne wydarzenia w naszym przedszkolu rywalizują z deszczem.. Tak było na Festynie Rodzinnym ale i też dzisiaj w dniu najpiękniejszego z rodzinnych świąt w kalendarzu – w Dniu Dziecka. Od samego rana panie spoglądały w niebo jakby chciały z niego wyczytać jakąś podpowiedź… Wyjdziemy czy nie wyjdziemy dziś na podwórko?!

A wyjście to inne niż wszystkie bo sportowe! Dzień Dziecka na sportowo!  Koce rozłożone, przybory sportowe również, więc ruszamy w teren… Nie straszny nam wiatr ani lekkie kropelki deszczu  :)

01.06.2015 Dzień Dziecka na sportowo

Dzieci dzielnie pokonywały przeszkody, skakały w workach, biegały slalomem aby na końcu sprawdzić się w przeciąganiu liny.

01.06.2015 Dzień Dziecka na sportowo

Zabawy było co nie miara, uśmiechów też :) Było miło i wesoło do momentu, kiedy jednak deszcz wygonił nas z powrotem do przedszkola. Ale tam słodkości, bajeczka i miła ciepła atmosfera :)

A na obiad nie zgadniecie! Hamburgery… to pierwszy dzień tygodnia dzieci, który rozpoczął się w naszym przedszkolu… bo my kochamy dzieci i jeden dzień ich święta to stanowczo dla nas za mało!

Galeria zdjęć - Dzień Dziecka