04.11.2015 Warsztaty teatralne w GOKiS

Z okazji 5 - lecia rewitalizacji działalności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku, w Bibliotece zostały przeprowadzone warsztaty literackie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mieliliśmy okazję brać w nich udział.

Miłe i sympatyczne panie, które witały dzieci, od początku przekonały do siebie młodych słuchaczy.

Na początek zabawa integracyjna „Indianie” zachęcająca dzieci do wspólnej zabawy.

Przedszkolacy wysłuchali bajki czytanej przez zaproszonych gości, dalej układając ciąg dalszy wydarzeń. Panie aktywizowały dzieci poprzez wykorzystanie różnych rekwizytów, losowanych przez dzieci z zaczarowanych worków.

Z głową pełną czarodziejskich i kolorowych wspomnień bajkowych wróciliśmy do przedszkola by odzwierciedlić postacie (psa, myszki) na kartkach papieru.

AI

04.11.2015 Warsztaty teatralne w GOKiS04.11.2015 Warsztaty teatralne w GOKiS04.11.2015 Warsztaty teatralne w GOKiS