06.04.2016 Wizyta lekarza

W ramach obchodów Dnia Zdrowia zaprosiliśmy do przedszkola pana doktora Tadeusza Czosnek z Ośrodka Zdrowia w Wicku. Spotkanie z dziećmi miało formę pogadanki, lekarz poruszył trzy ważne aspekty dotyczące naszego zdrowia: jedzenie warzyw i owoców, mycie rąk przed każdym posiłkiem i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Oczywiście na wszystkie pytania odpowiadaliśmy twierdząco :) Mieliśmy również możliwość zapoznania się z wyposażeniem torby lekarskiej oraz "poddać się" badaniu ciśnienia, co robiliśmy chętnie i bez obaw. Doktor udowodnił nam, że jest miłym i sympatycznym panem, którego nie trzeba się bać, chodź my i bez tego byliśmy odważni, spokojni i uśmiechnięci. Na zakończenie wręczyliśmy podziękowania i otrzymaliśmy naklejki "dzielny pacjent".

06.04.2016 Wizyta lekarza